ברוכים הבאים ל"לומדים בסבבה"
פורטל הלימודים שבו סטודנטים עוזרים לסטודנטים לעבור את התואר בשלום
באמצעות מאות סיכומים עדכניים.

איך הכול התחיל?
הפורטל נוסד בשנת 2011 ע"י מעיין הירש, סטודנטית שנה א' בבית הספר לתקשורת, שחוותה על בשרה את מצוקת החיפוש אחר סיכומים שיעזרו לה להצליח בעבודות ומבחנים. סטודנטים רבים שחוו את אותם הקשיים שמחו על הבמה שניתנה להם לשתף את חבריהם לכתה בסיכומים שכתבו, וליהנות מסיכומים של אחרים. והתוצאה?

אלפי סטודנטים כבר לומדים בסבבה!
תוך זמן קצר הפך "לומדים בסבבה" לנקודת מפגש מרכזית של סטודנטים בבית הספר לתקשורת: מאז ועד היום הועלו לפורטל מאות סיכומים ששימשו אלפי סטודנטים של בבית הספר לתקשורת לבדו. בעקבות ההצלחה, הפורטל שהוקם כדי לתת מענה לסטודנטים של בית הספר לתקשורת התרחב, וכעת הוא מספק מענה לכלל הסטודנטים של המסלול האקדמי, המכללה למנהל.

רוצים ללמוד בסבבה? יש לכם סיבה טובה.
פורטל הלימודים הוא פלטפורמה שיתופית המבוססת על עקרון של  "סטודנטים למען לסטודנטים". לומדים בסבבה הוקם כשירות חינם למען סטודנטים, וכך הוא גם יישאר!

מהו סוד ההצלחה של הפורטל?
ידידותיות שימוש – ממשק משתמש ידידותי יאפשר לך למצוא את הסיכום המבוקש תוך שניות, ולקבל את כל המידע החשוב: שם המרצה, שם המסכם, כמות צפיות ועוד.
סיכומים עדכניים – מידי יום מועלים לפורטל תכנים היוצרים מאגר סיכומים גדול ועדכני.
שיתוף – העליתם סיכום? תקבלו בדף ההורדות קרדיט, לייקים, תגובות מפרגנות והכי חשוב: אלפי סטודנטים יהיו אסירי תודה על תרומתכם להצלחה שלהם! ומי יודע, אולי בפעם הבאה אחד מהם יעזור לכם לעבור את הסמסטר בשלום?

אז למה אתם מחכים?
פשוט נכנסים, משתפים ומצליחים!