רוצים להבין את החומר ולהצליח בבחינות?
ללמוד בקצב שלכם בלי לקרוע את הכיס?


קבלו את המרצה הפרטי האולטימטיבי של
GOOL: מובן, מקצועי, אכפתי וזמין 24/7!

אתר GOOL מתמחה בבניית קורסים מקוונים מקיפים המועברים ע"י מרצים מובילים בצורה שיטתית ומובנת – ממש כמו בשיעור פרטי. פספסתם משפט חשוב? תמיד תוכלו להריץ את קורסי הווידאו המצולמים קדימה / ואחורה, בלי הלחץ שמלווה שיעורים או הרצאות "רגילות". ההסבר הקולי לצד המחשה גרפית צבעונית מאפשרים לכל אחד להבין את החומר בקלות ובמהירות. בנוסף, כל קורס מצולם כולל חוברת תרגילים עם פתרונות מצולמים.

מתכוננים למבחן? באתר GOOL תמצאו את מה שצריך כדי להצליח, עם קורסים מצולמים שהותאמו במיוחד לתכנית הלימודים של המסלול האקדמי, המכללה למנהל.

כמה זה עולה? עלותו של קורס מלא, עם כל ההסברים והתרגולים, משתווה למחירן של שתי שעות שיעור פרטי. זה הכול! רוצים להתנסות בחינם? כנסו כדי לצפות בשיעור ניסיון. וזה לא הכול – GOOL מעניק לגולשי לומדים בסבבה הטבות ייחודיות.


הטבות בלעדיות לגולשי "לומדים בסבבה"!

גם בסמסטר ב', גולשי אתר "לומדים בסבבה" נהנים מהנחה מיוחדת לרכישת קורסים באתר GOOL.
במקום לשלם 200 ש"ח לקורס, משלמים רק 120 ש"ח !
איך נהנים מההטבה? נכנסים לאתר GOOL, בוחרים את הקורס הרצוי, ניגשים לקופה ושם מזינים את קוד הקופון sababa120 .  בשלב זה, ההטבה מיועדת אך ורק לסטודנטים בביה"ס לתקשורת של המסלול האקדמי, המכללה למנהל. שאלות בנושא ניתן להפנות ל maayan@sababa.org

שיתוף פעולה עם דיקאנט הסטודנטים, המכללה למנהל

לסטודנטים לקויי למידה הלומדים במכללה למנהל מגיעה הטבה נוספת: 3 קורסים בסמסטר במחיר מצחיק של 40 ₪ לקורס! למימוש ההטבה שלחו מייל ליהודית נשרי, רכזת לקויי למידה בציון שמכם המלא, ת.ז, נייד, חוג \ שנה ושמות הקורסים להם אתם זקוקים בסמסטר הנוכחי.

שיתוף פעולה עם מחלקת מילואים, המכללה למנהל

סטודנט שהיה לכל הפחות 7 ימים בשמ"פ יהיה זכאי עד ל- 3 קופונים באתר גול. הקופונים יינתנו עבור קורסים מהם נאלצתם להעדר בגין תקופת המילואים בלבד.
לקבלת הקופונים שלחו מייל לאליזבת בן הרוש, רכזת מילואים בציון שמכם המלא, ת.ז., חוג \ שנה וציון שמות הקורסים בהם תרצו קופונים. לא לשכוח לצרף אישור שמ"פ.

במקום לשבור את הראש לפני הבחינות, נסו את המורה הפרטי האולטימטיבי.
אם לא תיכנסו – איך תבינו??