התזרימים לא זורמים? במקום לסבול מהמשבר הפיננסי… אסף דהן. תתרגלו להצליח

שמי אסף דהן ואני בוגר המכללה למנהל תואר ראשון בכלכלה וסטודנט לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול פיננסי. במשך 3 השנים האחרונות אני מדריך לימודיות במכללה למנהל במקצועות ניתוח ניירות ערך, ניהול תיקי השקעות, מימון א', מימון ב' וניהול פיננסי בבתי הספר כלכלה, תקשורת ומנהל עסקים.

במשך 3 שנים הכנתי לבחינות מעל ל-800 סטודנטים באופן פרטי בשלל מקצועות המימון ולימדתי יותר מ-1500 סטודנטים בפרויקט הלימודיה של אגודת הסטודנטים. אני מכיר את כל המרצים שמלמדים ניהול פיננסי ועוקב בדריכות אחרי הקורס כל סמסטר.

כתובת אתר האינטרנט שלי WWW.ADLM.CO.IL  באתר האינטרנט שלי תוכלו למצוא את הקורס האינטרנטי בניהול פיננסי שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן כולל פתרונות למבחנים מעודכנים משנת 2012 ו 2013. הקורס זמין 24/7 ותוכלו ללמוד מתי שתרצו ומכל מקום שתרצו.

חשוב להדגיש כי בשנים האחרונות צברתי ניסיון רב עם בית ספר לתקשורת והקורס מותאם לכל סוגי המרצים ומלמד את כל החומר מאפס !!!! סטודנטים רבים שרכשו את הקורס האינטרנטי הוציאו ציונים מאוד גבוהים מכיוון שהקורס נבנה במיוחד לתלמידי בית ספר לתקשורת.

כחלק משיתוף הפעולה עם "לומדים בסבבה" בתחילת הסמסטר נציע קורסים אינטרנטיים במחירים אטרקטיבים במיוחד ! כל הפרטים ממש בקרוב >>